YÜKLENİYOR...

Zafer Gıda

Zafer Ticaret, 1991 yılından beri Dünyanın bir çok ülkesine yaş meyve, sebze ve narenciye ihracatı gerçekleştiren, son teknolojik alt yapıya sahip tesis yatırımlarıyla sağlıklı ve kaliteli ürün prensibini ilke edinmiş, yaş sebze ve meyve sektörünün vizyoner firmalarından biridir.

Ermey

Ermey, 2007 yılında kurulmuş olup Zafer Ticaretin alt markası olarak faaliyetine devam etmektedir. Ermey tesisleri Silifke Mersin’de bulunmakta olup, soğuk hava ünitelerine sahip olmakla birlikte, nar, çilek ve kayısı üretimi yapılmaktadır. Bu hasat edilen ürünler ise gene Ermey'in kendi soğuk hava depolarında muhafaza edilmektedir.

Meysaş

Meysaş A.Ş., 2000 yılında kurulmuş olup Zafer Ticaret'in alt markası olarak faaliyetine devam etmektedir. Hatay Dörtyol’da yer almakta olan Meysaş tesisleri saatte 15.000 kg kapasiteli mekanik mumlama ve paketleme alt yapısıyla ürünler işlenmekte ve satışa sunulmaktadır.

Yöreden mahsül edilen tüm narenciye ürünleri gene Meysaş'ın kendi tesisleri içinde yer alan soğuk hava depolarında muhafaza edilmektedir.