YÜKLENİYOR...

Hakkımızda

Zafer Ticaret, kurulduğu günden beri Dünyanın bir çok ülkesine yaş meyve, sebze ve narenciye ihracatı gerçekleştiren, son teknolojik alt yapıya sahip tesis yatırımlarıyla sağlıklı ve kaliteli ürün prensibini ilke edinmiş, yaş sebze, meyve ve narenciye sektörünün vizyoner firmalarından biridir.

Zafer Ticaret, kurucu ortakları Zafer ER ve Muzaffer ER önderliğinde 1991 yılında İstanbul Bayrampaşa sebze meyve halinde sektöre ilk adımını atmıştır. Kurulduğu yıl 431 ve 441 numaralı hallere sahip olan Zafer Ticaret, 2007 yılında 89, 2015 yılında 535 ve son olarak 2017 yılında 455 numaralı halleri bünyesine katarak yatırımlarını genişletmeye ve sektör liderleri arasına yer almaya devam etmektedir.

Üretici kimliği ile de ön plana çıkan Zafer Ticaret;
* Konya’da kavun, karpuz, soğan ve elma
* Geyve Sakarya’da armut ve ayva
* Silifke Mersin'de çilek, kayısı, nar
* Gümüldür İzmir'de ise mandalin narenciye üretimi yapmaktadır.

Zafer Ticaret, ürettiği tüm ürünlerde sertifikalı ve denetimli üretim modeli ile dalından meyve sebzeleri toplamaktadır.

Zafer Ticaret; Almanya, Sırbistan, Makedonya, Romanya, Ukrayna, Rusya başta olmak üzere Dünya'nın bir çok ülkesine narenciye ürünleri ile birlikte, limon, mandarin, portakal, greyfurt, nar, çilek, kiraz, şeftali, kayısı, üzüm, ayva, armut ve elma gibi ürünleri yurtdışı pazarına sunmakta ve yurt dışı pazarında etkin bir rol oynamaktadır.

Misyonumuz

Zafer Ticaret, elde ettiği başarıların hepsinde gıda güvenliğini en önde tutarak, müşteri memnuniyeti sağlamak, uluslararası normlar ve kalite yönetim standartlarıyla Global pazarda ülkenin gururu haline gelmek, ihracat payını her geçen gün arttırarak çözüm ortaklarını ve çiftçisini destekleyip, ülkemizin refah seviyesini arttırmak misyonu ile geleceğe adım atmaktadır.

Vizyonumuz

Zafer Ticaret, Ar-Ge faaliyetlerini destekleyerek sektöründe her zaman yenilikçi ve öncü olmayı, teknolojik yatırımlarına hız kesmeden devam etmeyi, sektörün dünyada hak ettiği seviyeye gelmesi için vizyoner ve öncü firma olmayı, ürünlerini dünya üzerindeki her marketin rafında bulunmasını sağlayarak, kalitesi ile bilenen güvenilir bir marka olmayı gelecek vizyonu olarak belirlemiştir.